باکس جستجو
منوی سایت
آمار بازدید سایت
 • کل بازدید : 1073062
 • بازدید امروز : 54
 • بازدید دیروز : 462
 • بازدید این ماه : 15887
 • بازدید ماه قبل : 23894
 • آخرین بازدید : جمعه 31 خرداد 1398 (03:13) ق.ظ
    
                                                      
                                                             
 
   امروزه بحران آب در حال تبدیل شدن از یک موضوع نقطه ای و کلی به یک موضوع ملی و فرا منطقه ای است .

شرکت یاسین پژوه  توسط جمعی از متخصصین دانشگاهی با هدف تشکیل یک مجموعه  تحقیقاتی-اقتصادی در حوزه طراحی، ساخت و بهینه سازی سیستم ها، فرایندها و تکنولوژی های مرتبط با آب و تصفیه پساب تشکیل گردید. هسته اصلی پژوهشی و اجرایی شرکت یاسین پژوه پارسیان ابتکار را جمعی از اساتید دانشگاهی، دانش آموختگان نخبه دانشگاه‌‌هاي سطح اول كشور و صنعتگران با تجربه در رشته های مختلف تشکیل می دهند.

شرکت یاسین پژوه به عنوان يكي از فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور و با دسترسی به تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته مهمترین سیاست خود را آگاه سازی پیش از خرید درخواست کنندگان با ارائه اطلاعات مهندسی و تجزیه و تحلیل نمونه آب و پیشنهاد مناسب ترین گزینه از نظر اقتصادی و کیفی قرار داده است.

این شرکت با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه و توسعه تکنولوژی های نوین به پشتوانه نیروهای کارآمد و متخصص در عرصه صنعت قدم گذاشته است تا بتواند با توجه به نیازها و خلاهای موجود در بخش تصفیه آب و فاضلاب در زمینه طراحی فرآیندهای نوین پالایش آب، ساخت و تولید، نصب و راه اندازی، تهیه و توزیع تجهیزات و ملزومات اولیه صنعتی و ارائه مشاوره فنی، سهم کوچکی در اعتلا و سربلندی کشور عزیزمان و صاحبان صنایع کشور داشته باشد.

 
 
دپارتمان های شرکت یاسین پژوه
دپارتمان مهندسی آب:  با تکیه بر دانش فنی متخصصین مجرب خود اقدام به طراحی و ساخت سیستم های تصفیه آب نموده است. این دپارتمان شامل واحد های R&D ، طراحی فرآیند،  بخش مهندسی و ساخت و خدمات فروش و پس از فروش است.
 
دپارتمان تصفیه پساب و مهندسی فاضلاب: با استفاده از فناوری های روز دنیا اقدام به طراحی و ساخت سیستم های تصفیه پساب نموده است. این دپارتمان شامل واحد های  واحد فرآیندی، واحد طراحی،  واحد تحقیق و توسعه،  واحد ساخت،  واحد نصب و راه اندازی،  واحد تامین قطعات و خدمات پس از فروش است.
حوزه های اصلی این دپارتمان در زمینه تصفیه پساب و فاضلاب عبارتند از:
آب و صابون، کارگاه های آبکاری و پوشش دهی، شستشو و چربی گیری، واحدهای رنگرزی و رنگ آمیزی، پساب های عفونی و میکروبی( بیمارستان ها)، تصفیه پساب های بهداشتی، سیستم های پیشرفته جداسازی دو فازی و سه فازی و سیستم لجن خشک کن.

دپارتمان تحقیق و توسعه:شرکت یاسین پژوه با هدف ارائه و توسعه انواع فرآیندهای نوین تصفیه آب و پساب و بهینه سازی این فرآیندها با شرایط و امکانات موجود در کشور اقدام به راه اندازی دپارتمان تحقیق و توسعه نموده است. این دپارتمان سعی بر آن دارد که با استفاده از متخصصان خلاق و توانمند شرکت و با تبادل نظر با کارشناسان و متخصصان این حوزه چه در بخش تولید و چه در بخش‌های علمی و دانشگاهی، گام‌هایی در جهت ارتقاء فن‌آوری ساخت مطابق با نیازهای مشتریان و استفاده بهینه از منابع انرژی و در نتیجه ساخت محصولاتی پایا و هماهنگ با نیازهای جامعه و مسایل زیست محیطی بردارد .

 
دپارتمان بازرگانی: دپارتمان بازرگانی شرکت با برخورداری از تیمی متخصص در زمینه مدیریت بازرگانی اقدام به واردات، تامین قطعات و تجهیزات تخصصی انواع سیستم های مدرن تصفیه آب و پساب و مبدل های حرارتی می نماید.
دپارتمان بازرگانی شرکت یاسین پژوه متصدی ارزیابی مالی فعالیت‌های خرید خارجی، فرصت‌های سرمایه گذاری، طرح‌های توسعه و گسترش روابط تجاری بین الملل می‌باشد.

فعالیت های شرکت یاسین پژوه
آب حیاتی‌ ترین سرمایه ی  زندگی بشر محسوب می شود. تقاضا برای آب روز به روز در حال افزایش است و از طرفی تامین و فرآوری آن محدود می باشد. امروزه بحران آب، به عنوان مسئله ای جدی در جهان امروز مطرح شده است و دولت ها برای رفع این معضل راهکارهای متفاوتی را مورد بررسی قرار می دهند . یکی از این راهکارهای مؤثر که در دنیا در حال بهره برداری است، فناوری غشایی برای شیرین کردن آب می باشد.
شرکت یاسین پژوه با بهره گیری از روش‌های نوین و نیروهای متخصص به عنوان شرکتی در حوزه طراحی و ساخت و مجری سیستم های تصفیه آب پیشرفته و سیستم های تصفیه انواع پساب های شهرها، شهرك‌ها، روستاها و تصفیه پساب‌های صنایع مختلف، مفتخر به ارائه خدمات در موارد زیر می باشد:

 
 • تصفیه انواع پساب سمی و فوق سمی صنعتی به وسیله دستگاه Power Water
 • کالبد شکافی غشاء (Membrane Autopsy) مورد استفاده در تصفیه آب و پساب
 •  شیرین‌سازی آب به روش توربو MVR  یا تراکم مجدد مکانیکی بخار
 • طراحی، ساخت، خرید،  فروش و خدمات پس از فروش و خدمات فنی طراحی و بهینه سازی و تعمیرات دستگاه اسمز معکوسRO  به صورت EPC.
 •  مشاوره و مجری در زمینه نصب و راه اندازی و استفاده از غشاها، ماژول ها و غشا های سرامیکی در صنایع مختلف پتروشیمی، کارخانجات تولید نوشیدنی و تصفیه آب.
 •  شیرین‌سازی آب به روش توربو MVR  یا تراکم مجدد مکانیکی بخار، مبدل های حرارتی صفحه ای، غشاهای سرامیکی، ماژول ها و سیستم های سرامیکی و از دو کمپانی بزرگ DHP کره  و JIUWU Hi-Tech  چین  در ایران و خاورمیانه است.
 •  طراحی، ساخت، حمل، نصب و راه اندازی دستگاه های گند زدایی ( ضد عفونی) آب و فاضلاب به روش های  مختلف کلر زنی مایع و گازی، کلر زنی گازی، دستگاه های ازن زنی و استفاده از فناوری UV در ظرفیت های گوناگون و به صورت EPC.
 • طراحی، ساخت، حمل، نصب و راه اندازی مبدل های حرارتی در ظرفیت های گوناگون.
 • ارائه مشاوره به صنایع مختلف در ارتباط با سیستم های تصفیه آب و فاضلاب
 • طراحی و ساخت سیستم های اسمز معکوس (RO ) جهت تصفیه آب مورد نیاز صنایع مختلف، شیرین سازی آب دریا، تصفیه آب شرب و بهداشتی
 • طراحی و ساخت سیستم های تصفیه آب به روش میکروفیلتراسیون (MF )، اولترافیلتراسیون (UF ) و نانوفیلتراسیون (NF )
 •  طراحی و ساخت سیستم های تولید آب بدون یون (Deionizer ) به روش های اسمز معکوس دو مرحله ای (Double RO )، بسترهای تعویض یونی (کاتیونی، آنیونی و بستر مختلط)، سیستم الکترودیالیز (EDI )
 •  طراحی و ساخت سیستم های سختی گیر رزینی
 •  طراحی و ساخت پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی
 •  ارائه سیستم های ضدعفونی و گندزدائی آب و فاضلاب به روش های کلر زنی، ازن زنی و ضدعفونی با اشعه ماوراء بنفش (UV )
 •  تأمین ممبران، میکرو فیلتر، مواد شیمیایی و آنتی اسکالانت و سایر تجهیزات سیستم های آب شیرین کن


شـرکت  
شرکت .DHP Engineering Co.,Ltd در سال 1978 به عنوان اولین تولیدکننده مبدل های صفحه ای در بوسان کره جنوبی کار خود را شروع نموده است. هم اکنون این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبدل حرارتی صفحه ای، دیسک و شل و اسپیرال، کویل صفحه ای و مولد آب شیرین کن با تکنولوژی MVR ( دستگاه مکانیکی تقطیر تراکم مجدد بخار ) در جهان می باشد.
کلیه محصولات شرکت DHP پیش از ارسال به مشتریان در کارخانه تست می شوند و در صورتی که هر کدام از تولیدات یا قطعات مربوطه به لحاظ مواد یا کیفیت کار معیوب باشند تا یکسال بعد از راه اندازی یا قبل از اتمام دوره زمانی درخواستی مشتری، بدون هیچ هزینه ای تعویض می گردد.                                   
شرکت یاسین پژوه به عنوان نمایندگی رسمی شرکت مهندسی DHP کره جنوبی در خاورمیانه و استرالیا، آمادگی خود را جهت فروش انواع مبدل های حرارتی و دستگاه تصفیه آب MVR اعلام می دارد.


دانلود کاتالوگ کامل محصولات و خدمات شرکت یاسین پژوه